Her finner du kontaktinfo og linker til klubbens oppdrettere, sortert på rase:

BALINESER (BAL)

av Ramithi(N) - Randi Rissmann Holen, Langevåg

Email: ramithi@mimer.no

Hjemmeside: av Ramithi(N) Balineser

Varianter: 

 


BRITISK KORTHÅR (BSH)

(N)Bjønnemoen's - Bente Forsberg Stokkeland, Nodeland

Email: be-fors@hotmail.com

Varianter:

 

(N)Fanatrollet - Linda Sandven, Kalandseidet

Email: lindasandven@hotmail.no

Hjemmeside: Fanatrollet Britisk Korthår og Langhår

Varianter:

 

NO*Fjellstuen - Kjetil & Christel Johnsen,  Kongshavn

Email: kjetil.johnsen@novemberfilm.no

Varianter:

 

NO*Kongskogens - Inger Elise Kongskog, Kragerø

Email: nyttiglise@hotmail.com

Hjemmeside: NO*Kongskogens Sibirkatt & Britisk Korthår

Varianter:

 

Lady Mary's - Marit Mersland, Lillesand

Email: ladymarycats@gmail.com

Hjemmeside: Lady Mary's Britisk Korthår

Varianter:

 

NO*Proud-Love - Malin Mersland, Lillesand

Email: malin.m@live.no

Varianter:

 

(N)Ralphine's - Erika Halvorsen, Mandal

Email: ralphines@live.no

Hjemmeside: (N)Ralphine's Hellig Birma og Britisk Korthår

Varianter:

 

(N)Svelvik - Kristin Petrine K Bringaker, Svelvik

Email: kristinpetrine@hotmail.com

Hjemmeside: (N)Svelvik Britisk Korthår

Varianter: Sølv

 


BRITISK LANGHÅR (BLH)

(N)Fanatrollet - Linda Sandven, Kalandseidet

Email: lindasandven@hotmail.no

Hjemmeside: (N)Fanatrollet Britisk Korthår og Langhår

Varianter:


BURMESER (BUR)

NO*Gimzouagh - Kari Imzouagh, Kongsvinger

Email: kimzouagh@gmail.com

Varianter:


DEVON REX (DRX)

av Ulse(N) - Unn Else Krzywinski, Espeland

Email: ukry@online.no

Hjemmeside: av Ulse(N) Devon Rex & Sphynx

Varianter:


EXOTIC (EXO)

NO*Dilectis - Eva-Marie J Rønneberg, Hommelvik & Katja-Marie Trondsen, Jakobsli

Email: no.dilectis@gmail.com

Hjemmeside: NO*Dilectis Perser & Exotic

Varianter:

 

(N)Bibbi's - Bibbi Øyo

Email: bibbis2@gmail.com

Varianter:


HELLIG BIRMA (SBI)

(N)Almighty - Marie Grensbråten Lorvik & Hilde Marie Grensbråten, Lier

Email: grensbraaten@gmail.com

Hjemmeside: (N)Almighty Hellig Birma

Varianter: Brun, blå, sjokolade, lilla, rødt, creme & padder

 

(N)Con Kerriiz - Hege Wilsberg, Magnor

Email: rottaiskogen@hotmail.com

Varianter:

 

(N)Fyttikattas - Anne Gro Bråten, Lørenskog

Email: anngrbra@online.no

Varianter: Brun, blå, sjokolade, lilla

 

(N)Kvernkatten's - Kristina & Helge Kvernes, Ringebu

Email: kristina@kvernkattens.no

Hjemmeside: (N)Kvernkatten's Hellig Birma

Varianter: 

 

NO*Nekstad's - Stine Therese Nekstad Jensen, Holmestrand

Email: stinebetine@yhaoo.no

Varianter: 

 

NO*Proud-Love - Malin Mersland, Lillesand

Email: malin.m@live.no

Varianter:

 

(N)Ralphine's - Erika Halvorsen, Mandal

Email: ralphines@live.no

Hjemmeside: (N)Ralphines Hellig Birma & Britisk Korthår

Varianter:


NEVA MASQUERADE (NEM)

NO*Mystery Snowflake - Alona Michelsen, Oslo

Email: alonam@me.com

Hjemmeside: NO*Mystery Snowflake Neva Masquerade

Varianter: 

PERSER (PER)

av Adelsten - Elisabeth Torgersen, Lier

Email: elisabeth_torgersen@msn.no

Varianter: Golden, Blue Golden, Silver Shaded & Chinchilla

 

(N)Bibbi's - Bibbi Øyo

Email: bibbis2@gmail.com

Varianter: 

 

NO*Dilectis - Eva-Marie J Rønneberg, Hommelvik & Katja-Marie Trondsen, Jakobsli

Email: no.dilectis@gmail.com

Hjemmeside: NO*Dilectis Perser & Exotic

Varianter:

 

(N)Fairy Bells - Hilde Torgersen, Spikkestad

Email: hildetorgersen1@hotmail.com

Varianter: Golden, Blue Golden, Silver Shaded & Chinchilla

 

(N)Lea Blue - Monika Kristel Eliassen & Linn Kristel Peroni, Lier

Email: mkrelias@online.no

Hjemmeside: (N)Lea Blue Perser

Varianter: Chinchilla, Silver, Blå Golden, Golden, Colourpoint, Solid


RAGDOLL (RAG)

NO*PolarDrops - Grete Jenssen, Storsteinnes

Email: grete.jenssen@hotmail.com

Varianter:

 

NO*Sommerika - Sigrid Kristine Gillebo, Ås

Email: sgillebo@yahoo.com

Hjemmeside: NO*Sommereika Ragdoll

Varianter:


SIBIRKATT (SIB)

(N)Einhaugen's - Randi Sjøvold Heggdal, Verdal

Email: heggdal@vktv.no

Hjemmeside: (N)Einhaugens Sibirkatter

Varianter:

 

NO*Eventyrvegens - Oddbjørn Jeremiassen, Trondheim

Email: ojeremia@gmail.com

Hjemmeside: NO*Eventyrvegens Sibirkatter

Varianter:

 

NO*Kongskogens - Inger Elise Kongskog, Kragerø

Email: nyttiglise@hotmail.com

Hjemmeside: NO*Kongskogens Sibirkatt & Britisk Korthår

Varianter:

 

NO*Myrbærhaugen's - Kirsti Johnsen, Surna

Email: kirstij1968@gmail.com

Hjemmeside: NO*Myrbærhaugen's Sibirkatter

Varianter:


SPHYNX (SPH)

av Ulse(N) - Unn Else Krzywinski, Espeland

Email: ukry@online.no

Hjemmeside: av Ulse(N) Devon Rex & Sphynx

Varianter:


TYRKISK ANGORA (TUA)

(N)Sirena's - Mona Tøndelstrand Størdal, Klæbu

Email: sirenas.tyrkiskangora@hotmail.com

Hjemmeside: (N)Sirena's Tyrkisk Angora & Tyrkisk Van

Varianter: 


TYRKISK VAN (TUV)

(N)Sirena's - Mona Tøndelstrand Størdal, Klæbu

Email: sirenas.tyrkiskangora@hotmail.com

Hjemmeside: (N)Sirena's Tyrkisk Angora & Tyrkisk Van

Varianter:

 

NO*Wantastic - Silje Tøndelstrand Størdal, Klæbu

Email: silje.tondelstrand@hotmail.no

Varianter: